Ми користуємося холодильником щодня, а ось морозилку відкриваємо лише тоді, коли потрібно дістати продукти тривалого зберігання.

Це призводить до сильного намерзання льоду на стінках морозильної камери та змушує витрачати холодильник більше електроенергії.

Морозильна камера, скріншот: YouTube
Морозильна камера, скріншот: YouTube

Ми намагаємося буквально "виколупувати" з нього продукти, які нам необхідні, проте далеко не завжди це вдається з першого разу.

Тому потрібно знати, як ефективно розморожувати холодильник, щоб у ньому не так швидко намерзали стінки морозилки. Як можна позбутися льоду розповідає Pixelinform.

Популярні новини зараз
Літо перейде в морозну зиму: погодні аномалії в Україні продовжаться - синоптик Залишився лише тиждень: українці зазнають важких змін з 1 жовтня Українцям підвищать пенсії вже восени: хто потрапить до списку В школах з’являться нові класи: навчатимуться не всі
Показати ще

Ви повинні послідовно виконати всі кроки цієї інструкції.

холодильник, фото Pxhere
холодильник, фото Pxhere

Для початку відключіть рефрижератор від мережі та вийміть із нього всі продукти.

У середньому процес розморожування займає близько двох годин. Якщо ви хочете, щоб крига розтанула швидше, можна помістити на полиці холодильника чашку з гарячою водою.

Холодильник. Фото: скріншот youtube
Холодильник. Фото: скріншот youtube

Після цього займіться дезінфекцією морозилки і нанесіть на її стінки два флакони хлоргексидину з пульверизатора.

Протріть всі поверхні сухими серветками і залиште морозилку на 20-30 хвилин, щоб вона провітрилася.

Залишилося змочити суху серветку в гліцерині і ще раз пройтися по стінах, стелі та дну морозильної камери. Цей засіб запобігатиме появі льоду, таким чином звівши до мінімуму можливість утворення льоду.

Морозилка. Фото Freepik
Морозилка. Фото Freepik

Нагадаємо, які виплати заплановані у Держбюджеті 2025 для військових та цивільних.

Раніше ми повідомляли про ціни на продукти, відсоток із зарплат та "сум" НБУ: як збільшаться витрати українців з 1 жовтня.